Ndërlidhjet

GAZA


Gjatë sulmit të një aeroplani ushtarak izraelit, i cili ka sulmuar qytetin e Gazës, kanë humbur jetën së paku 2 palestinezë dhe janë plagosur 25 të tjerë.
XS
SM
MD
LG