Ndërlidhjet

VLLADIKAVKAZ


6 ushtarë rusë dhe një polic u vranë në Ceceni si pasojë e një shkëmbimi të ashpër të zjarrit mes forcave pro-ruse dhe grupeve rebele.
Viktima në mesin e forcave të rendit dhe të mbrojtjes janë shënuar në disa qytete të Cecenisë, si Grozni dhe Argun.
XS
SM
MD
LG