Ndërlidhjet

BAGDAT


Burimet ushtarake amerikane njoftojnë se në jug të Tikritit forcat e koalicionit kanë gjetur 7 ushtarë amerikanë, të cilësuar të zhdukur. Gjendja shëndetësore e ushtarëve është e mirë dhe i janë bashkangjitur trupave amerikane në Irak.
XS
SM
MD
LG