Ndërlidhjet

GROZNI


Së paku 20 vetë janë vrarë si pasojë e një sulmi në Ceceni, kanë njoftuar autoritetet cecene.
Sipas këtyre burimeve bëhet fjalë për atentat vetvrasës të kryer nga një femër.
Vetëm dy ditë më parë në një sulm të ngjashëm humbën jetën 59 vetë dhe u plagosën 200 të tjerë.
XS
SM
MD
LG