Ndërlidhjet

KUVAJT


Kryeministri britanik, Tony Balir arriti në Kuvajt në kuadrin e vizitës dy ditëshe në vendet e Gjirit ku planifikon të diskutojë përpjekjet për paqë në Lindje të Mesme dhe të falënderojë liderët e Kuvajtit për mbështetjen gjatë luftës në Irak.
XS
SM
MD
LG