Ndërlidhjet

BAGDAD


Ushtarakët amerikanë njoftuan sot se nëntë ushtarë nga Shtetet e Bashkuara janë plagosur në Irak në konfrontime në rajonet qendrore dhe veriore, por nuk dhanë hollësi të tjera për incidentet.
XS
SM
MD
LG