Ndërlidhjet

PEKIN


Kina sot nuk ka raportuar raste të reja të infektimeve nga sëmundja SARS. Ky është raporti i parë ditor pa raste të reja në 6 javët e fundit.
Hong Kongu ka raportuar për një të vdekur dhe 4 të infektuar nga Sindromi i Rëndë Akut Respirator, ndërsa në Tajvan, numri i të infektuarve arriti në 684.
XS
SM
MD
LG