Ndërlidhjet

UASHINGTON


Sekretari amerikan i Shtetit, Colin Powell, niset këtë fundjavë për një turne në Amerikën Latine.
Powell do marrë pjesë në konferencën e shteteve amerikane si dhe do vizitojë Argjentinën.
XS
SM
MD
LG