Ndërlidhjet

SPIN BOLDAK


Luftëtarët e mbetur talibanë në Afganistan kanë kërcënuar se do të organizojnë atentate vetvrasëse kundër trupave amerikano-britanike.
Në juglindje të Afgansitanit janë shpërndarë fletushka të cilat kërkonin nga vendasit të bashkëpunonin me Talibanët dhe të mos përkrahin qeverinë e mbështetur nga Shtetet e Bashkuara.
XS
SM
MD
LG