Ndërlidhjet

ATHINË


Ministri grek i marinës ka thënë se në ujërat detare greke është gjetur një anije e ngarkuar me 680 ton lëndë shpërthyese, e cila kishte si vendmbërritje Sudanin.
Ekipi i anijes përbëhej nga 5 ukrainas dhe dy azerbaxhianas, të cilët tashmë janë arrestuar.
XS
SM
MD
LG