Ndërlidhjet

MOSKË


Ktër oficerë të policisë ruse, të cilët drejtonin një organizatë terroriste, janë arrestuar, bëjnë të ditur burimet zyrtare nga Moska.
Këto të fundit thonë se policët në fjalë fusnin në kurth civilët dhe ngrinin padi ndaj tyre për trafik droge apo njerëzish dhe më pas kërkonin para prej tyre për të mbyllur rastet.
XS
SM
MD
LG