Ndërlidhjet

MADRID


Mbi 200 mijë mbështetës të ekipit të Real Madridit kanë festuar deri në mëngjein e sotëm shpalljen e ekipit të tyre, për të 29 herë fitues i kampionatit spanjoll.
Gjatë sezonit të ardhshëm futbollistik me Real Madridin do të luajë dhe David Beckham.
XS
SM
MD
LG