Ndërlidhjet

KABUL


Trupat amerikane kanë kapur një sasi të madhe armësh dhe municioni, të cilat mbroheshin me artileri nga 50 vetë.
Nuk është ende e qartë se kush janë këta 50 persona.
XS
SM
MD
LG