Ndërlidhjet

LONDËR


Presidenti rus Vladimir Putin ka mbërritur në Londër, për një vizitë zyrtare e cila do të synojë përmirësimin e mardhënieve politike dhe ekonomike me Britaninë.
Ky është udhëtimi i parë i kreut të shtetit rus në 130 vitet e fundit.
XS
SM
MD
LG