Ndërlidhjet

VLLADIKAVKAZ


8 ushtarakë rusë dhe një oficer policie cecen u vranë sot në Ceceni si pasojë e sulmeve nga grupet cecene.
Incidentet kanë ndodhur në kryeqytetin Grozni dhe në jug të vendit.
XS
SM
MD
LG