Ndërlidhjet

LONDËR


Në konferencën e sotme të përbashkët për media, kryeminisri britanik, Tony Blair dhe presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, folën për çështje aktuale. Kjo konferencë u organizua pas takimit të dy liderëve në rezidencën e kryeminisrit britanik Tony Blair.
XS
SM
MD
LG