Ndërlidhjet

BAGDAD


Një pjesëtar i forcave speciale të Shteteve të Bashkuara është vrarë sot dhe tetë të tjerë janë plagosur në një incident nga të shtëna armiqësore në jugperëndim të Bagdadit, ka kumtuar Komanda qendrore amerikane. Në këtë kumtesë thuhet se ky incident ka ndodhur sot në mëngjes.
XS
SM
MD
LG