Ndërlidhjet

NOVI PAZAR


Nga një shpërthim që ka ndodhur mbrëmë në punktin doganor e policor ''Mehov Krsh'' midis Serbisë dhe Malit të Zi, është plagosur polici Boban Stasheviq, njoftojnë mediat e Beogradit.
XS
SM
MD
LG