Ndërlidhjet

KABUL


Mbi 70 njerëz kanë vdekur si pasojë e përplasjeve te armatosura me tanke e artileri të rëndë mes grupeve rivale, taxhike dhe uzbeke, në veri të Afganistanit.
XS
SM
MD
LG