Ndërlidhjet

JERUSALEM


Të paktën tre izraelitë janë vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur gjatë një shkëmbim zjarri me palestinezët në Bregun Perëndimor.
Njoftohet se sulmi në lindje të qytetit Ramallah, ka ndodhur kur palestinezët kishin hapur zjarr ndaj një automjeti.
XS
SM
MD
LG