Ndërlidhjet

HAGË


Ish komandanti i NATO-s gjenerali amerikan Uesli Klark do të dëshmojë në gjyqin e Sllobodan Millosheviqit, në Gjykatën e Hagës më 15 dhe 16 dhjetor, në një seancë me dyer të mbyllura.
Dy përfaqësues të administratës amerikane do ndjekin seancën, derisa disa nga incizimet e dëshmisë do të mund të bëhen publike.
XS
SM
MD
LG