Ndërlidhjet

KABUL


Sekretari amerikan i thesarit, Paul O’Neill tha se ishte befasuar pozitivisht me përpjekjet e Afganistanit për të ngritur një ekonomi të qëndrueshme dhe nxjerrjen në qarkullim të monedhës së re të vendit.
XS
SM
MD
LG