Ndërlidhjet

SOFJE


Policia e Bullgarisë konfiskoi rreth 100 kilogram drogë afër vendkalimit kufitar të Dragomanit me Jugosllavinë dhe ka arrestuar dy serbë që udhëtonin me kamionin që e transportonte, njofton zëdhënësi i ministrisë së Brendëshme në Sofje.
XS
SM
MD
LG