Ndërlidhjet

MOSKË


Sekretari i përgjithëshëm i NATO-s, George Robertson arriti për vizitë dy-ditëshe në Rusi ku do të ketë bisedime me ministrin e Jashtëm rus, Igor Ivanov dhe ministrin e Mbroijtjes, Sergej Ivanov.
Me të arritur në Moskë, Robertson u deklaroi reporterëve se ai do të angazhohet për promovimin e bashkëpunimit midis Rusisë dhe NATO-s kundër terrorizmit.
XS
SM
MD
LG