Ndërlidhjet

MOSKË


Ministri i jashtëm i Shqipërisë, Ilir Meta gjatë vizitës dy ditëshe në Rusi do të ketë të martën bisedime me ministrin e jashtëm rus, Igor Ivanov, që do të përqëndrohen në situatën në Ballkan dhe zhvillimi i bashkëpunimit bilateral, njofton ministria e Jashtëme ruse.
XS
SM
MD
LG