Ndërlidhjet

Tërmeti godet Britaninë


Një tërmet me fuqi 5.3 ballë të shkallës Richter goditi Britaninë në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Nuk ka të plagosur dhe as nuk raportohet për dëmë serioze materiale.

Tërmetet janë të pazakonta për Britaninë.

XS
SM
MD
LG