Ndërlidhjet

Gaza: Vriten katër militantë


Katër militantë të Hamasit janë vrarë dhe disa ushtarë izraelitë janë plagosur si pasojë e përleshjeve të ashpra në Rripin e Gazës.

Dhuna e fundit në Gaza dhe në jug të Izraelit ka dëmtuar përpjekjet për paqe mes Izraelit dhe udhëheqjes së moderuar të palestinezëve.
XS
SM
MD
LG