Ndërlidhjet

Viktima të reja nga sulmet në Irak


Dhjetë persona u vranë nga një sulm vetëvrasës, në një stacion policor në perëndim të Bagdadit, njoftuan autoritetet.

Sipas zyrtarëve, në mesin e të vrarëve janë gjashtë policë dhe katër civilë.

Të paktën 12 të tjerë kanë mbetur të plagosur.


XS
SM
MD
LG