Ndërlidhjet

EURO 2008: Sonte ndeshjet e grupit A


Në kuadër të ndeshjeve në kampionatin evropian në futboll sonte zhvillohen ndeshjet e grupit A.

Në Bazel zhvillohet takimi ndërmjet Zvicrës dhe Portugalisë, ndërsa në Gjenevë takohen: Turqia – Republika e Çekisë.

Të dyja ndeshjet zhvillohen në ora 20.45.

XS
SM
MD
LG