Ndërlidhjet

Euro 2008: Sot luhen ndeshjet e grupit C


Në kampionatin evropian të futbollit, Gjermania mbrëmë mundi Austrinë 1:0, ndërsa Kroacia me të njëjtin rezultat mundi Poloninë.

Sot në ndeshjet në grupin C, në orën 20.45 luajnë Holanda-Rumania dhe Franca-Italia.
XS
SM
MD
LG