Ndërlidhjet

Meksiko: 10 të vdekur në një klub nate


10 persona kanë humbur jetën gjatë një operacioni policor në një klub nate në kryeqytetin meksikan.
Në mesin e viktimave janë tre oficerë police dhe shtatë të rinjë.

Policia po hetonte informacionet se në klubin në fjalë i shitej drogë dhe alkol të miturve.

Në kohën e operacionit policor në klub ishin mbi 1000 persona, çfarë shkaktoi dhe trazirat.
XS
SM
MD
LG