Ndërlidhjet

Vritet një militant i Hamasit


Zyrtarët palestinezë për sigurinë thanë se trupat izraelite vranë një militant të Hamasit në Bregun Perëndimor.

Ushtria e Izraelit rrethoi një shtëpi në Hebron dhe e rrënoi atë pasi i kërkuari refuzoi të dorëzohejë.

Trupi i tij u gjet në gërmadhat e shtëpisë.

XS
SM
MD
LG