Ndërlidhjet

Babai vret fëmijën, e hedh nga ura


Një vajzë katër vjeçare ka vdekur pasi babai i saj e hodhi atë nga një urë 58 metra në Australi. Policia tha se disa motoristë janë shokuar pasi kanë parë burrin duke hedhur vajzën e tij nga ura. Ajo u shpëtua nga uji mirëpo më vonë vdiq në spital. Policia arrestoi kryesin e veprës dhe e akuzoi për vrasje.
XS
SM
MD
LG