Ndërlidhjet

Hamasi sërish sulmon Izraelin


Kryeministri i Izraelit, Ehud Olmert, është zotuar për një përgjigje "jo të barabartë" pas një serie sulmesh me raketa nga Gaza në territorin izraelit. Komentet e tij u bënë pasi katër raketa goditën sot Izraelin pa dëme në objekte dhe njerëz.
XS
SM
MD
LG