Ndërlidhjet

Shtëpia e Bardhë: Strategji e re për GM


Administrata Obama po punon në hartimin e një strategjie për sfidat me të cilat përballet General Motors dhe në përgjithësi industria e makinave.

"Ekipi ynë po punë në garë me kohën për të zhvilluar qasjen më të mençur për situatën", deklaroi zëdhënësja e Shtëpisë së Bardhë.
XS
SM
MD
LG