Ndërlidhjet

Kermabon viziton Tiranën


Shefi i misionit të EULEX-it, Yves de Kermabon po qëndron në Tiranë ku të takohet me ministrin e Drejtësisë dhe zyrtarë të rendit e doganave.

Vizita e shefit të EULEX-it është pjesë e vizitave të tij në rajon. Disa javë më parë Kermabon vizitoi Beogradin dhe Shkupin, ku diskutoi për çështje me interes të përbashkët.
XS
SM
MD
LG