Ndërlidhjet

Jemen: 73 sauditë të vrarë e 26 të humbur73 sauditë janë vrarë dhe 26 llogariten si të humbur që nga fillimi i luftimeve në Jemen në fillim të nëntorit.

Forcat saudite janë përplasur me rebelët brenda territorit të Jemenit.
XS
SM
MD
LG