Ndërlidhjet

Haiti: Plagosen 30 amerikanë30 amerikanë janë plagosur gjatë operacioneve për shpërndarjen e ndihmave në Haiti. Incidenti ndodhi të hënën dhe lëndimet u morrën si pasojë e reagimit të turmave.

Nga vonesat e ndihmave humanitare janë raportuar trazira dhe plaçkitje në Haiti.
XS
SM
MD
LG