Ndërlidhjet

Mbi 60 persona kanë humbur jetën dhe më se 100 të tjerë janë plagosur, nga përplasja e trenave në pjesën lindore të Indisë. Incidenti i rëndë ndodhi në qytetin Sainthia, në Bengalin Perëndimor. Zyrtarët thonë se numri i viktimave mund të pësojë rritje.

XS
SM
MD
LG