Ndërlidhjet

Radio Evropa e Lirë ka zgjedhur fotografitë më karakteristike të javës që lëmë pas. Ato paraqesin ndodhi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, në Rusi, në Afganistan, në Pakistan, në Kinë dhe të tjera...
XS
SM
MD
LG