Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

  • RFE /RL

Presidenti Mikheil Saakashvili duke notuar në Batumi, Deti i Zi.
Radio Evropa e Lirë ka bërë përzgjedhjen e disa prej fotografive më karakteristike të javës që lëmë pas. Kësaj radhe në qendër të objektivit ishin protestat në Francë, e po ashtu edhe aktualitete e ngjarje nga vendi dhe bota.
XS
SM
MD
LG