Ndërlidhjet


Radio Evropa e Lirë edhe këtë herë ka bërë përzgjedhjen e disa prej fotografive më karakteristike të javës që po lëmë pas. Fotografitë më interesante ishin ato nga ngjarjet, si: rënia e Qeverisë së Kosovës dhe shpërndarja e Kuvendit, vizita e kryeministrit turk në Kosovë, si dhe zhvillime të tjera nga bota.
XS
SM
MD
LG