Ndërlidhjet

Radio Evropa e Lirë ka bërë përzgjedhjen e disa prej fotografive më karakteristike të javës që po lëmë pas. Kësaj radhe në qendër të objektivit ishin vizita e presidentit amerikan, Barak Obama, në Indonezi, liberalizimi i vizave për qytetarët e Shqipërisë dhe të Bosnjës, Samiti i G 20-ës, protestat në Londër etj.
XS
SM
MD
LG