Ndërlidhjet

Radio Evropa e Lirë ka bërë përzgjedhjen e fotografive më karakteristike, të cilat kanë shënuar ngjarjet më të rëndësishme të javës që po lëmë pas. Kësaj radhe, në fokus të fotoaparatit ishin tragjeditë në Kamboxhia dhe Zelandë të Re, Konferenca Ndërkombëtare në Shën Petërburg etj.
XS
SM
MD
LG