Ndërlidhjet

Temperaturat e ulëta që bllokuan trafikun ajror, zhvillimet që ndodhën nga zgjedhjet në Bjellorusi, miratimi i Traktatit START ndërmjet SHBA-ve dhe Rusisë, e deri të shënimi i Krishtlindjes janë vetëm disa nga fotografitë më karakteristike që ka përzgjedhur Radio Evropa e Lirë për këtë javë.

XS
SM
MD
LG