Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

  • RFE /RL
Radio Evropa e Lirë edhe këtë javë ka bërë përzgjedhjen e fotografive më karakteristike të ngjarjeve që shënuan javën që po lëmë pas. Kësaj radhe ngjarja kryesore ishte gjetja dhe vrasja e liderit të Al-Kaidës, Osama bin Laden, prandaj edhe fotografitë sjellin momente nga kjo ngjarje dhe reagimet në vende të ndryshme të botës.
XS
SM
MD
LG