Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

  • RFE /RL
Radio Evropa e Lirë ka bërë përzgjedhjen e fotografive më karakteristike të ngjarjeve më interesante që ndodhën gjatë javës që po lëmë pas. Ndër ngjarjet kryesore që shënuan javën që po lëmë pas, veçojmë fotografi nga turneu i presidentit amerikan, Barak Obama, në Evropë, tornado në SHBA, si dhe nga arrestimi i të shumëkërkuarit nga Tribunali i Hagës, Ratko Mlladiq.
XS
SM
MD
LG