Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

  • RFE /RL
Radio Evropa e Lirë këtë javë ka bërë përzgjedhjen e fotografive më karakteristike të ngjarjeve më interesante që ndodhën gjatë javës që po lëmë pas. Dhuna në Jemen, misioni i fundit i anijes kozmike Endeavour, fitorja e Barcelonës në Ligën e Kampionëve në futboll dhe dalja e parë e Ratko Mlladiqit para Tribunalit në Hagë, janë vetëm disa nga ngjarjet, prej të cilave veçuam fotografitë më karakteristike.
XS
SM
MD
LG