Ndërlidhjet

Liberman flet për 9/11

  • RFE /RL

Në prag të 10 vjetorit të sulmit terrorist të 11 shtatorit të vitit 2001, senatori Xho Liberman, flet për Radion Evropa e Lirë, se si e mban në mend, dhe çfarë ka përjetuar atë ditë.


XS
SM
MD
LG