Ndërlidhjet

Bota në objektiv...

  • RFE /RL

Tërmeti që ka goditur Turqinë dhe përmbytjet që kanë përfshirë Tajlandën, kanë qenë në mesin e ngjarjeve kryesore që kanë filmuar foto-reporterët në javën që po lëmë pas. Radio Evropa e Lirë ka përzgjedhur edhe fotografi të tjera të ngjarjeve dhe pamjeve, që kanë karakterizuar disa vende të botës në po këtë javë. (v.t.)


XS
SM
MD
LG